Zobacz również

Co robić aby dłonie były naszą wizytówką?

Co robić aby dłonie były naszą wizytówką?

Na podstawie samych dłoni można dowiedzieć się wiele o człowieku. Wiele osób dba o to, aby były schludne i zadbane. Jest to ważne szczególnie w biznesie, gdzie dłonie widoczne są podczas uścisku z partnerami lub kontrahentami. Niestety nawet mimo najlepszych starań, nie jesteśmy w stanie uniknąć skutków upływającego czasu. Na domiar złego skóra na dłoniach jest jednym z pierwszych miejsc, na którym uwidaczniają się oznaki starzenia. Szczęśliwie jednak, obecne osiągnięcia medycyny estetycznej pozwalają im przeciwdziałać.

Hydroksyapatyt wapnia na młode i piękne dłonie
W celu przywrócenia skórze dłoni witalności, często podaje się do niej hydroksyapatyt wapnia, czyli wypełniacz, który naturalnie występuje w naszych organizmach (głownie jako składnik kości i zębów). Zawiera mikrocząsteczki o zdolnościach stymulacji komórek do produkcji kolagenu. Podany do skóry pozwala więc zagęścić ją, przez co likwiduje jej wiotkość, zmarszczki i zmniejsza widoczność naczyń i ścięgien znajdujących się pod nią. Hydroksyapatyt wapnia wprowadza się kaniulą lub bardzo cienką igłą w te miejsca, które wymagają odnowy. Po terapii dłonie zachowują młody wygląd nawet na 18 miesięcy.

Siła skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych (CGF)
CGF, czyli skoncentrowane czynniki wzrostu w połączeniu z komórkami macierzystymi to rewolucyjne odkrycie dla medycyny estetycznej. Zdolność tej substancji do pobudzania procesów naprawczych szybko zdobyła uznanie. CGF można podawać w różne miejsca wymagające odmłodzenia. Należą do nich także grzbiety dłoni. Preparat ten można pod wieloma względami porównać do osocza bogatopłytkowego, ponieważ tak jak ono jest pozyskiwane w wyniku odwirowywania krwi w separatorze. Tempo tego procesu jest jednak wolniejsze, dlatego udaje się zachować wyjątkowe składniki, które jeszcze intensywnej oddziałują na skórę. Zabieg jest w stanie nie tylko poprawić kondycję skory i jej witalność, ale również zlikwidować przebarwienia czy drobne blizny. Dużą zaletą CGF jest również fakt, że nie wywołuje uczulenia, dlatego jest bardzo bezpieczny dla organizmu. 

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (7)
Katarzyna
5/5
Dłonie są wizytówką każdej kobiety.
Ela
5/5
Niestety stosowanie kremów nawilżających to za mało.
Ula
5/5
Zaciekawił mnie ten zabieg.
Kinga
5/5
Hydroksyapatyt wapnia zdziałał cuda na moich dłoniach. Polecam każdemu, kto ma problem z popękanymi i wysuszonymi dłońmi.
Nina
5/5
Drogie Panie szczerze polecam ten zabieg. Dłonie wyglądają rewelacyjnie, a pani doktor to przemiła osoba.
Marta
5/5
Efekt zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Znowu mogę się cieszyć pięknie wyglądającymi dłońmi.
Jagoda
5/5
Zabieg przywrócił moim dłoniom dawny, elegancki wygląd.

Kaniula do zabiegów Softfill Precision francuskie...
Wraz z wiekiem na naszej twarzy pogłębiają się...
Żylaki kończyn dolnych są jednym z objawów cho...
Pajączki to niewielkie zmiany naczyniowe, kt&oacu...
Zastanawiasz się nad zorganizowaniem konferencji ...
Jesz zdrowo, utrzymujesz szczupłą sylwetkę, ćw...