Zobacz również

Czym są „kurze łapki”?

Czym są „kurze łapki”?

Kurze łapki to zmarszczki pojawiające się wokół oczu — każdy z nas ma kurze łapki, jednakże w przypadku jednych są mniej widoczne, a w przypadku drugich bardziej. Kurze łapki Warszawa szczególnie mocno się uwidaczniają wraz z wiekiem — skóra traci na elastyczności oraz staje się sucha i wrażliwa, produkcja kolagenu znacznie spada, dzięki czemu bruzdy są nieco mocniej zaakcentowane.

Wygląd skóry wokół oczu jest w dużej mierze zależny od prawidłowej pielęgnacji już od najmłodszych lat, a także od prowadzonego trybu życia. Stres, brak snu oraz uboga dieta — wszystkie te elementy mają wpływ na stan skóry wokół oczu. Codzienna pielęgnacja jest w stanie zmniejszyć widoczność kurzych łapek — delikatny masaż oraz kosmetyki nawilżające poprawią ukrwienie skóry, doprowadzając do jej delikatnego wygładzenia. Zmarszczki mimiczne utrwalają się wraz z wiekiem i powstają na skutek aktywności mięśni zlokalizowanych we wspomnianym rejonie.

PLASMAGE na zmarszczki
Kurze łapki można wygładzić oraz zredukować poprzez wykorzystanie urządzenia PLASMAGE, które jest świetnym dopełnieniem toksyny botulinowej — jest ona koniecznym krokiem w prewencji zmarszczek mimicznych. To właśnie od botoksu zaczynane jest leczenie kurzych łapek, a następnie stosowane jest innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje zjawisko plazmy, czyli zjonizowanej materii do regeneracji zmarszczek. Nieinwazyjny zabieg pozwoli uzyskać gładką i odpowiednio nawilżoną skórę już po pierwszym zabiegu, dzięki czemu w krótkim czasie można pozbyć się niedoskonałości. Zabieg trwa ok. 20 minut i polega na wytworzeniu wysokiej temperatury, która odparowuje zmiany skórne. Zaczerwienienie skóry ustępuje po kilku dniach. Po zabiegu należy chronić skórę przed nadmiernymi promieniami słonecznymi.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (2)
Zuza
5/5
Interesujący zabieg.
Sabina
5/5
Powinniśmy zmniejszyć stres, a zwiększyć ilość snu.

Zobacz również

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń klinikę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)

CGF (Concentrated Growth Factors) to Skoncentrowan...
Zastanawiasz się nad zorganizowaniem konferencji ...
Pocenie się jest naturalną reakcją organizmu, d...
Coraz większą popularnością w pielęgnacji cia...
Kriolipoliza to nowoczesny zabieg o bezinwazyjnym ...
Na podstawie samych dłoni można dowiedzieć się...