Zobacz również

Edukacja sektora medycznego - aplikacje mobilne

Edukacja sektora medycznego - aplikacje mobilne

Jednym z nowoczesnych rozwiązań proponowanych przez NeoVinci zaprojektowanym do edukacji sektora medycznego ze szczególnym uwzględnieniem młodych lekarzy, którzy przygotowują się do egzaminów specjalizacyjnych, a także farmaceutów, jest aplikacja Ask Med Now, która pozwala w komfortowy, a zarazem prosty i niezwykle ciekawy sposób zdobywać wiedzę na różnorodne tematy, ponieważ na aplikacji dostępnych jest prawie 13 tysięcy pytań, które można rozróżnić na ponad 15 specjalizacji.

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i działa zarówno na systemie Android, jak i iOS. Wprowadzone w Polsce restrykcje związane z rozwijającą się pandemią koronawirusa zabraniają organizowania konferencji i szkoleń w formie tradycyjnej, dlatego tak ważne jest inwestowanie w nowoczesne narzędzia technologiczne, które pozwalają nam przenieść poszczególne wydarzenia do przestrzeni online. Aplikacja mobilna dla kadry medycznej i farmaceutów Ask Med Now została zaprojektowana w taki sposób, aby zwielokrotnić dynamikę przyswajania wiedzy, która tradycyjnie związana jest z tradycyjnymi przekazami.

Edukacja sektora medycznego z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Ask Med Now odbywa się w dość luźnej formie quizowej, zarówno w rozgrywkach z drugim graczem, który jest zarejestrowany w aplikacji, jak również w rozgrywkach z komputerem. Niektóre quizy są quizami konkursowymi, za których wygranie uczestnika czeka nagroda, która jest ufundowana przez sponsora. Oczywiście w konkursie wygrywa osoba, która otrzymała największą liczbę punktów, czyli prawidłowo odpowiedziała na postawione jej pytania. Metoda quizowa jest ciekawym sposobem przekazywania wiedzy - po każdy quizie uczestnicy mogą swobodnie przeanalizować swoje odpowiedzi. Pytania są na bieżąco dodawane i aktualizowane, ponieważ są one tworzone przez współpracujących z marką Neo Vinci specjalistów, lekarzy i farmaceutów, a część z nich pochodzi z CEM, czyli Centrum Egzaminów Medycznych.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (4)
Ewelina
5/5
Ta aplikacja pozwoliła mi się przygotować do egzaminu specjalistycznego.
Anka
5/5
Od dawna zastanawiam się nad zainstalowaniem tej aplikacji. Słyszałam, że jest genialna.
Zuzanna
5/5
Polecam aplikację Ask Med Now.
Edyta
5/5
Bardzo ciekawa aplikacja dla sektora medycznego.

Zobacz również

Piękny, śnieżnobiały uśmiech to marzenie każ...
Czasami to, co kryje się pod niewinnie brzmiącą...
Kwas hialuronowy to preparat, który coraz b...
Każdego dnia z ogromną troską damy o skórę tw...
Zazwyczaj to nie zmarszczki widoczne na twarzy, le...
Epilacja laserowa w ostatnich latach zyskała na p...