Zobacz również

Jak odmłodzić okolice intymne?

Jak odmłodzić okolice intymne?

Wraz z przemijającym wiekiem w naszym organizmie zachodzą zmiany, m.in. zmniejszeniu ulega produkcja kolagenu oraz kwasu hialuronowego, które są substancjami odpowiedzialnymi za utrzymanie elastyczności skóry, a także jej odpowiedniego nawilżenia. Kwas hialuronowy to substancja o powszechnym zastosowaniu, która nie tylko chętnie jest wykorzystywana w medycynie estetycznej, ale również w ginekologii estetycznej.

Czym jest labioplastyka?
Jednym z najchętniej stosowanych zabiegów przez pacjentki gabinetu medycyny estetycznej Dr Parda jest labioplastyka, czyli rewitalizacja oraz modelowanie warg sromowych mniejszych lub większych. U Dr Parda wykorzystywany jest kwas hialuronowy najwyższej jakości, który pozyskiwany jest z legalnych źródeł. Stosowany jest kwas hialuronowy usieciowany, który najdłużej utrzymuje się na skórze, ponieważ im bardziej jest usieciowany, tym bardziej będzie zagęszczał skórę i wypełniał wszelkie ubytki.

Jak wygląda labioplastyka?
Małoinwazyjny zabieg odmłodzenia okolic intymnych trwa mniej więcej pół godziny i polega na aplikowaniu na przednią ścianę pochwy najwyższej jakości kwasu hialuronowego. Pochwa stanie się nie tylko bardziej wrażliwa na bodźce, ale również jędrna i elastyczna. Z labioplastyki powinna skorzystać każda kobieta, która doświadcza dyskomfortu związanego z wiotkimi wargami, a także zmaga się w codziennym życiu z podrażnieniami pochwy oraz jej suchością, a nawet bólem podczas stosunku https://www.drparda.com.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/labioplastyka 
Kolejnym powodem do skorzystania z zabiegu ginekologii estetycznej jest pieczenie i swędzenie okolic intymnych, a także problem związany z nietrzymaniem moczu. Z zabiegu odmłodzenia okolic intymnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie powinny korzystać kobiety w ciąży, a także kobiety karmiące piersią. Co więcej, poważnym przeciwwskazaniem do zabiegu będą złe wyniki cytologii, morfologii, a także badania krwi. Jeżeli regularnie korzystasz z zabiegów medycyny estetycznej, np. mikrodermabrazji czy z neuromodulatorów, należy zachować odstęp między zabiegami, który będzie wynosił minimum 3 tygodnie.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (6)
Iga
5/5
Labioplastyka to mało inwazyjny zabieg.
Dorota
5/5
Chętnie się skuszę na ten zabieg.
Dominika
5/5
Od dawna zastanawiam się nad wykonaniem tego zabiegu w klinice medycyny estetycznej.
Katarzyna
5/5
Ten zabieg jest idealny dla kobiet w dojrzałym wieku.
Lucyna
5/5
Dużo się dowiedziałam dzięki tej publikacji.
Anita
5/5
Interesuje mnie zabieg labioplastyki.

Zobacz również

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń klinikę
jako pierwszy
Oceń klinikę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Pocenie się jest naturalną reakcją organizmu, d...
Osocze bogatopłytkowe jest bardzo wartościowym i...
Wśród jednych z najskuteczniejszych metod na wyp...
Wraz z przemijającym wiekiem w naszym organizmie ...
Idealny uśmiech to wizytówka naszej pewności si...
Nadpotliwość czoła jest określana jako hyperhy...