Zobacz również

Jak zorganizować konferencję medyczną online?

Jak zorganizować konferencję medyczną online?

Zastanawiasz się nad zorganizowaniem konferencji medycznej online, jednakże nie wiesz jak się do tego zabrać? Agencja Pharmamarketingowa Neo-Vinci w swojej ofercie oferuje narzędzie MEDVEO, dzięki któremu w prosty, a zarazem kompleksowy sposób można przeprowadzać konferencje, kongresy, szkolenia oraz inne wydarzenia w formie online. Konferencje online mogą być przeprowadzane dla wybranych wcześniej uczestników, jak również dla wszystkich tych, którzy mają dostęp do Internetu i chcą uczestniczyć w wydarzeniu. Konferencje online są świetnym rozwiązaniem, szczególnie w czasie trwania pandemii koronawirusa, ponieważ uczestnicy mogą w niej uczestniczyć bez potrzeby wychodzenia z domu lub z biura, natomiast sam organizator może zrezygnować z poszukiwania powierzchni wystawienniczej, cateringu czy miejsce noclegowych.

Czym jest narzędzie MEDVEO?
Konferencje online naukowe pozwalają dokształcać się z przestrzeni własnego biura lub przestrzeni domowej. Platforma MEDVEO przygotowana przez NeoVinci odzwierciedla wszystkie rzeczywiste zalety takich rzeczywistych wydarzeń w świecie wirtualnym. Narzędzie MEDVEO pozwala na prowadzenie eventów w wygenerowanej komputerowo przestrzeni trójwymiarowej. Wspomniane narzędzie pozwala na wybór modelu miejsca organizacji wydarzenia - można poruszać się za pomocą wybranego przez siebie awatara, prowadzić rozmowy głosowe, a także chaty tekstowe z innymi uczestnikami. MEDVEO umożliwia prowadzenie prezentacji prelegentów, jak również wykonywanie streamingów wykładów. Oprócz konferencji w stworzonej przestrzeni można poustawiać trójwymiarowe modele stoik wystawienniczych, na których będą mogli promować się sponsorzy wydarzeń.

Dlaczego warto wybrać MEDVEO?
MEDVEO jest niezwykle praktycznym i funkcjonalnym narzędziem do zorganizowania interaktywnych konferencji online dla lekarzy, farmaceutów, jak również studentów wspomnianych kierunków medycznych. Narzędzie MEDVEO niesie ze sobą wiele korzyści, m.in. można ustalić harmonogram dodawania wcześniej sporządzonych nagrań wykładów i prezentacji, jak również publikować udostępnione materiały czy dodawać całkowicie nowe materiały. Ciekawym rozwiązaniem jest również zapraszanie nowych uczestników do platformy e-learningowej.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (4)
Jola
5/5
Konferencje medyczne online w czasach pandemii są częstym rozwiązaniem.
Dominika
5/5
W okresie pandemii konferencje online to świetne rozwiązanie.
Anna
5/5
Firma Neo-Vinci cieszy się dobrą opinią w środowisku medycznym.
Beata
5/5
Podczas organizacji konferencji online warto zaufać specjalistom.

Zobacz również

Epilacja laserowa w ostatnich latach zyskała na p...
Kwas hialuronowy to substancja, o której słysza...
Włosy to jeden z elementów wpływających na atr...
Piękny, śnieżnobiały uśmiech to marzenie każ...
Jednym z nowoczesnych rozwiązań proponowanych pr...
Problem nietrzymania moczu może dotyczyć nawet c...