Zobacz również

Klinika medycyny estetycznej a bezpieczeństwo pacjenta

Klinika medycyny estetycznej a bezpieczeństwo pacjenta

Gabinet medycyny estetycznej, w którym poddamy się zabiegom modelującym lub upiększającym powinien być miejscem sterylnym, estetycznym i przede wszystkim z wykwalifikowanymi i doświadczonymi lekarzami, dla których ważny będzie nie tylko efekt końcowy zabiegu, ale przede wszystkim Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Konsultacje online bez wychodzenia z domu
W większości placówek nawet w czasie pandemii nie trzeba rezygnować z dbania o piękny wygląd — dostępne są teleporady oraz wideokonsultacje, podczas których można swobodnie przedstawić swój problem, a następnie zapoznać się z ofertą i uzgodnić, które zabiegi będą idealne właśnie dla Ciebie. Przez wideokonstultacje lekarz będzie mógł ocenić Twoje niedoskonałości i dobrać do nich dedykowane rozwiązania, dzięki którym znów będziesz czuć się pięknie i komfortowo. Bez konieczności wychodzenia z domu można dobrać dla siebie odpowiedni zabieg, a także zaplanować nawet kompleksową terapię skóry. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda w Piasecznie https://www.drparda.com.pl/kontakt wystarczy zarezerwować termin wideokonsultacji, w którym będzie można porozmawiać bezpośrednio z Dr Pardą o zabiegach, a także dobrać indywidualne rozwiązania do swoich potrzeb.

#StosujLegalneProdukty
Wybierając gabinet medycyny estetycznej, warto dowiedzieć się jakiej jakości produkty są w nim wykorzystywane do zabiegów, np. wypełniacze https://www.drparda.com.pl/oferta/wypelniacze czy urządzenia laserowe. Szczególną uwagę możesz zwrócić na miejsca, które otrzymały tytuł partnera akcji #StosujLegalneProdukty, ponieważ w takim przypadku mamy pewność, że stosowane są wyłącznie oryginalne oraz legalne produkty. Jeżeli placówka, do której chcemy się wybrać, otrzymała wspomniany tytuł wspiera ona najwyższej jakości produkty od polskich, a także zagranicznych produktów, które są zarejestrowane do stosowania na rynku.
W przypadku kliniki medycyny estetycznej Dr Parda, która cieszy się ogromną renomą, zabiegi są przeprowadzane przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Najpierw przeprowadzana jest z pacjentem rozmowa, a dopiero potem lekarz decyduje czy i jak wykona zabieg, aby uzyskać jak najbardziej naturalny wygląd.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (2)
Izaa
5/5
Warto wybierać popularne kliniki.
Beata
5/5
Moim zdaniem klinika Dr.Pardy jest jedną z najlepszych w okolicach Warszawy.

Zobacz również

Wolumetria twarzy polega na modelowaniu konturów,...
Kwas hialuronowy (HA) to związek chemiczny z grup...
Zima powoli dobiega końca, dlatego to ostatni dzw...
Strony internetowe stały się nieodłączną czę...
Nadpotliwość czoła jest określana jako hyperhy...
W dzisiejszej erze technologii cyfrowych, profesjo...