Zobacz również

Przełomowy zabieg w redukcji tkanki tłuszczowej - kriolipoliza

Przełomowy zabieg w redukcji tkanki tłuszczowej - kriolipoliza

Kriolipoliza to nowoczesny zabieg o bezinwazyjnym przebiegu, który zagwarantuje Ci zgrabną sylwetkę oraz jędrną skórę w zamian za wiotką skórę, której nie mogłaś się pozbyć nawet pomimo zdrowej diety oraz regularnych ćwiczeń. W klinice medycyny estetycznej Dr Parda wykorzystywane są dwie medyczne technologie ZLipo Med https://www.drparda.com.pl/oferta/kriolipoliza-zlipo-system-oraz-lipoliza-iniekcyjna , a więc technologia, która opiera się na aktywowaniu procesu kriolipolizy w tkance tłuszczowej podskórnej, oraz technologia ZWave Med, która opiera się na fali uderzeniowej skutecznie redukującej tkankę tłuszczową.

Potrójne uderzenie 
U Dr Pardy tkanka tłuszczowa niszczona jest aż na trzy sposoby: fizjologicznie, mechanicznie oraz fizykalnie. Na początku zabiegu dochodzi do krystalizacji komórek tłuszczowych, a więc pozbawia się je pierwotnej elastyczności, czyli dochodzi do ich nieodwracalnego uszkodzenia. Komórki tłuszczowe jeszcze w fazie kriolipolizy ulegają zniszczeniu, a na ostatnie 10 minut zabiegu włączany jest system FatDestroy.

Protokół zabiegowy ZLipo System
Po etapie kriolipolizy niezwłocznie odbywa się aplikacja ZWave, dzięki czemu wykorzystywany jest optymalny moment niszczenia komórek tłuszczowych energią fal uderzeniowych w fazie ich krystalizacji. Fala uderzeniowa rozbija połączenia między komórkami tłuszczowymi, dzięki czemu łatwiej są one wydalane z organizmu. Wspomniany zabieg nie tylko usuwa komórki tłuszczowe, ale również poprawia metabolizm skóry i stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu odbudowywana jest jędrność oraz elastyczność skóry. Dzięki procedurze wykonywanej u Dr Parda pacjenci nie czują dyskomfortu, jaki może towarzyszyć zabiegom kriolipolizy na innych urządzeniach. Najczęściej zabieg wykonywany jest na brzuchu, udach, boczkach oraz w okolicach podbródka czy kolan. System ZLipo pozwala w nieinwazyjny sposób zmniejszyć problematyczne miejsca.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (5)
Olga
5/5
Zaciekawił mnie ten zabieg, bardzo interesujący artykuł.
Angelika
5/5
Słyszałam o tym zabiegu, jestem bardzo ciekawa efektów.
Dorota
5/5
Efekty są widoczne niemal od razu po zabiegu, serdecznie polecam.
Marta
5/5
W przyszłości na pewno skorzystam z tego zabiegu, moje koleżanki są zachwycone efektami.
Viki
5/5
Ten zabieg naprawdę działa, jestem zadowolona z efektów.

Zobacz również

Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń klinikę
jako pierwszy
Oceń klinikę
jako pierwszy

Gabinet medycyny estetycznej, w którym podd...
Kwas hialuronowy to preparat, który coraz b...
Dłonie należą do tych części ciała, które n...
Czasami to, co kryje się pod niewinnie brzmiącą...
Kaniula do zabiegów Softfill Precision francuskie...
W dzisiejszych czasach, kiedy higiena jamy ustnej ...