Zobacz również

Sposób na pełne i piękne usta - kwas hialuronowy

Sposób na pełne i piękne usta - kwas hialuronowy

Piękne, duże zmysłowe usta - która z pań o nich nie marzy? To jeden z symboli kobiecości i cecha, poprzez którą postrzega się kobietę jako atrakcyjną. Niestety, wiele kobiet ma z natury wąskie i małe usta. Dla niektórych jest to atut dodający twarzy charakteru. Inne panie mogą jednak mieć kompleksy z tego powodu. Oprócz tego, że usta nie zawsze są takiego rozmiaru, jak byśmy tego chciały, często są również asymetryczne. Na szczęście obecnie można poprawić zarówno wygląd czy nawilżenie ust, odpowiednio dobierając zabieg.

 

Kwas hialuronowy na pięknie i zmysłowe usta

Modelowanie ust kwasem hialuronowym cieszy się ogromną popularnością wśród dziewcząt i kobiet Panowie także są coraz częstszymi gośćmi w gabinetach estetycznych. W końcu zmysłowe usta są pożądane również u mężczyzn. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej, wygląd ust można zmienić już w pół godziny. Kwas hialuronowy, który stosuje się do modelowania i powiększania ust posiada niezwykłe właściwości fizykochemiczne. Jest to substancja występująca w organizmie człowieka w sposób naturalny, dlatego jest bardzo dobrze. Reakcje alergiczne w odpowiedzi na kwas hialuronowy zdarzają się niezwykle rzadko. Oprócz tego, że substancja ta pozwala uwydatnić usta i poprawić ich kształt, zapewnia również inne korzyści. Sprawia, że wargi stają się nawilżone, mniej pękają , optycznie czerwień wargowa ulega wzmocnieniu.

 

Jak wygląda zabieg?

Dzięki nowoczesnej strukturze preparatów kwasu hialuronowego , powiększanie ust odbywa się zwykle w miejscowym znieczuleniu kremem, bez poprzedzającego znieczulenia typu dentystycznego, które wcześniej było standardem. Kwas hialuronowy podaje się cienką igłą lub kaniulą. Na usta zużywa się zazwyczaj nie więcej niż mililitrową ampułkę. Tyle wystarczy aby usta nabrały zmysłowych kształtów, a przy tym efekt był naturalny i harmonijny z rysami twarzy. Zmianę w wyglądzie ust można zauważyć od razu po przeprowadzeniu zabiegu. Pełny efekt jest jednak zauważalny dopiero po około dwóch tygodniach, gdy preparat równomiernie rozłoży się w tkankach i zniknie niewielki obrzęk, jaki zwykle towarzyszy zabiegowi, indywidualnie u każdego pacjenta.

Przeczytaj koniecznie: http://www.klinika.warszawa.pl/aktualnosci/modelowanie-ust-kwasem-hialuronowym-efekty.html

 

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (3)
Karolina
5/5
Cieszę się, że zdecydowałam się na zabieg modelowania ust. Polecam go każdej kobiecie.
Roksana
5/5
Modelowanie ust z użyciem kwasu hialuronowego doskonale się sprawdziło, moje małe usta odeszły w zapomnienie. Najlepsze jest to, że wyglądają teraz również naturalnie, zależało mi na takim efekcie.
Izabella
5/5
Bardzo się cieszę, że medycyna estetyczna tak szybko się rozwija. Zdecydowałam się na wypełnienie ust kwasem hialuronowym co wygląda u mnie naprawdę naturalnie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z zabiegów podtrzymujących efekt.

Zobacz również

Oceń klinikę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń klinikę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Wolumetria twarzy polega na modelowaniu konturów,...
Trądzik to wbrew pozorom problem nie tylko nastol...
Każdego dnia z ogromną troską damy o skórę tw...
Piękny uśmiech, który jest wizytówką każdego...
Epilacja laserowa stanowi jeden z najczęściej wy...
Skóra atopowa, znana również jako atopowe zapal...