Zobacz również

Wybielanie zębów pod okiem specjalisty

Wybielanie zębów pod okiem specjalisty

Piękny, śnieżnobiały uśmiech to marzenie każdego z nas. Niestety, pod wpływem różnych czynników zęby mogą żółknąć lub stawać się przebarwione. Wiele osób decyduje się na wybielanie zębów w domowych warunkach, z zastosowaniem ogólnodostępnych preparatów. Dlaczego jednak lepszym sposobem jest udanie się do specjalisty na odpowiedni zabieg?

Wybielanie w gabinecie
Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym oferuje przede wszystkim większy stopień bezpieczeństwa. Osoby, które decydują się wykonać tę czynność w domu, nie zawsze zdają sobie sprawę z konsekwencji jakie mogą spowodować niektóre preparaty, zwłaszcza te zakupione przez Internet.
Przede wszystkim efekt może być niejednolity z powodu niewłaściwego rozprowadzenia preparatu wybielającego. W najgorszym razie możemy doprowadzić do nadwrażliwości i uszkodzeń szkliwa. W gabinecie mamy pewność, że zabieg przeprowadzony zostanie z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Stomatolodzy korzystają ze specjalnych, medycznych preparatów, posiadających odpowiednie certyfikaty. Wybielanie zębów posiada również przeciwwskazania, dlatego jeśli takie zaistnieją, stomatolog poinformuje nas o tym, aby uchronić od negatywnych skutków. Zobacz: https://www.kolodziejczykowie.pl/uslugi/wybielanie

Efekt wybielania pod okiem stomatologa
Niewątpliwym atutem jaki zapewnia wybielanie zębów przez profesjonalistę jest widoczny i satysfakcjonujący efekt. Używa on środków o dużym stężeniu, co pozwala zauważalnie rozjaśnić kolor zębów nawet o kilka tonów. W zależności od wybranej metody efekt może utrzymywać się nawet kilkanaście miesięcy. Co pół roku zaleca się wykonanie kuracji przypominającej, która pozwala wydłużyć ten czas. W domowych warunkach nie uda nam się osiągnąć takiego efektu. Warto zaznaczyć, że wiele past i preparatów sprzedawanych jako środki o działaniu wybielającym nie posiada tak naprawdę składników, które w jakikolwiek sposób mogłyby wpłynąć na kolor płytki zębowej. W efekcie stracimy tylko pieniądze.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (5)
Dorota
5/5
Wybielanie zębów gwarantuje piękny uśmiech, dzięki temu pozbyłam się swoich kompleksów.
Ewka
5/5
Efekt wybielania zębów długo się utrzymuje.
Tamara
5/5
Wybielanie zębów tylko u specjalisty, efekty długo się utrzymują.
Dominika
5/5
Nigdy nie wybieliłabym sobie zębów na własną rękę. Jest to nie zawsze bezpieczne. Z pewnością wolę skorzystać z usług w salonie dentystycznym.
Kamila
5/5
Lepiej udać się do doświadczonego specjalisty, niż próbować wybielać zęby w domu. Ja próbowałam wybielać zęby ogólnodostępnymi środkami co tylko uszkodziło mi szkliwo. Już zawsze będę wybierać gabinety stomatologiczne. Artykuł przedstawia lepszą opcję jeśli chodzi o wybielanie zębów.

Zobacz również

Skleroterapia to zabieg, który ma na celu zamkni...
Wielu z nas słyszało lub przeczytało, że spoż...
Chcesz raz na zawsze wydepilować swoje ciało? Pr...
Zima powoli dobiega końca, dlatego to ostatni dzw...
Włókniaki zaliczane są do jednych z najpowszech...
Wraz z wiekiem na naszej twarzy pogłębiają się...