Zobacz również

Wypełniacze Restylane i Restylane Skinboosters

Wypełniacze Restylane i Restylane Skinboosters

Wraz z wiekiem na naszej twarzy pogłębiają się zmarszczki, które są konsekwencją redukcji produkcji kolagenu oraz elastyny odpowiedzialnych za gładką, oraz jędrną skórę. Oczywiście pojawienie się zmarszczek na skórze twarzy zależne jest również od tego, jak o nią dbamy — czy stosujemy kremy z filtrem UV, a także czy ją odpowiednio oczyszczamy i nawilżamy.

 

Wypełniacze wysokiej jakości
Jednym ze skuteczniejszych sposobów na wygładzenie skóry twarzy są wypełniacze, dzięki którym można nawet wymodelować kontury twarzy. Wypełniacze, które stosowane są w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda, należą do marki Restylane — zapewniają one możliwość naturalnego odmłodzenia skóry oraz jej regeneracji. Efekt, który uzyskamy po wstrzyknięciu wypełniaczy w problematyczne obszary twarzy, zależy przede wszystkim od wykorzystanego preparatu, jego dawkowania, a także doświadczenia lekarza, który przeprowadza zabieg.

Jak działają wypełniacze hialuronowe?
Wypełniacze to tzw. preparaty wolumetryczne, które idealnie sprawdzają się w likwidacji zmarszczek wokół ust, tzw. kurzych łapek przy oczach, a także za ich pomocą można wykonać lifting zapadających się policzków.
Twarz ulega znacznemu postarzeniu poprzez utratę objętości tkanki podskórnej, dlatego podczas zabiegu koniecznie jest widzenie 3D, a więc przewidywanie kształtu twarzy, który otrzymamy po zabiegu. Lekarz musi posiadać nie tylko umiejętności techniczne, ale również artystyczne. Prawidłowo przeprowadzony zabieg sprawia, że skóra twarzy wygląda naturalnie — przede wszystkim pacjent nie powinien czuć wypełniacza pod skórą, ani nie powinien on być widoczny. Wypełniacze Restylane mogą skorygować wszelkie niedoskonałości, zachowując przy tym naturalny wygląd twarzy.

Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:
Opinie o klinikach (1)
Renia
5/5
Marka Restylane ma najlepsze wypełniacze na rynku.

Zobacz również

Każdego dnia z ogromną troską damy o skórę tw...
Leczenie schorzeń dziąseł jest jednym z najważ...
Wolumetria twarzy polega na modelowaniu konturów,...
Zima powoli dobiega końca, dlatego to ostatni dzw...
Choć większość osób kojarzy aparaty ortodonty...
Jednym z nowoczesnych rozwiązań proponowanych pr...